חברות ותאגידים

מומחיות ייחודית בייצוג חברות ותאגידים בהיקפים ובשוויים גדולים במיוחד, ניסיון מעשי עשיר בביצוע של הליכים מורכבים לשם הגנה על החברה ו/או פירוק החברה בערכאות הרלוונטיות, כאשר מדובר בהליכים משפטיים הדורשים לא רק ניסיון רב אלא מחשבה יצירתית וראייה רוחבית למציאת פתרונות, במידת הצורך גם תוך ובעצה אחת עם נושי החברה, לרבות ניהול מו"מ עם הבנקים בתיקים בהיקפים של עשרות מיליוני ש"ח, כולל כל היבטיו המשפטיים והמעשיים של התיק, והשפעתו על החברה, עובדיה ולקוחותיה.

במסגרת כך אמון המשרד על ייצוג החברה על כל בעלי התפקידים שבה, וכן ניהול נכסים מורכבים לרבות בתי מלון, בתי אבות, אולמות אירועים ותעשייה, משרדים ונכסים מניבים והגנה עליהם ומכירתם. כמו כן, הובלנו ביצוע הליכים משפטיים של הבראת החברה, אישור הסדרים בין החברה לבין נושיה, והקפאת ההליכים נגדה מחד וביצוע הליכים של כינוס נכסים ועריכת התמחרות מאידך במסגרת הליכי חדלות פירעון של החברה וזאת תוך הענקת הגנה משפטית על נושאי המשרה בחברה.

 שי הררי משרד עו"ד    |     מגדל ב.ס.ר 4, רחוב מצדה 7, בני ברק 5126112     |     טלפון: 03-5353933     |     פקס: 03-5355770      |      office@harari-law.co.il

​​ ©  כל הזכויות שמורות לשי הררי משרד עו"ד 2015

מובהר בזאת כי אין באמור לעיל בכדי להוות ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי. חל איסור מוחלט לעשות שימוש כלשהו

בחומרים המתפרסמים באתר לרבות איסור מוחלט להעתיק ו/או לפרסם ו/או להציג כל תכנים המתפרסמים ללא קבלת אישור מפורש ממשרד עו״ד שי הררי.