קבוצות רכישה

לרכישת דירה באמצעות קבוצת רכישה יתרונות רבים ובראשם מחיר אטרקטיבי אך חשוב לזכור כי רכישה מסוג זה כרוכה במורכבות רבה: בעוד שמצד חבר הקבוצה, הוא מבצע פעולה של רכישת דירה, הרי שמצד החוק והרשויות הוא למעשה בונה דירה (יחד עם חבריו לקבוצה). מסיבה זו, לא חלות עליו הגנות חוק המכר ועליו להיות מעורב ומודע היטב לתהליך הבניה בהנהגתו של מארגן הקבוצה.

למשרדנו ניסיון נרחב בייצוג קבוצות רכישה, ניהול וארגון של הקבוצה לרבות ניהול מו"מ, עריכת הסכמים עם יזמים וקבלנים, ייצוג חברי הקבוצה, עריכת הסכמים וביצוע התקשרויות עם בעלי מקצועות, טבלאות איזון, עריכת הסכמים פנימיים, עריכת מכרזים לביצוע ובניית הפרויקט, ביצוע הגרלות, הסכמי מכר והסכמי שיתוף בין חברי הקבוצה, עד השלמת התהליך ואיכלוס הבניין, בין היתר בהרצליה ובהוד השרון.

ForumButtonשי הררי משרד עו"ד    |     מגדל ב.ס.ר 4, רחוב מצדה 7, בני ברק 5126112     |     טלפון: 03-5353933     |     פקס: 03-5355770      |      office@harari-law.co.il

​​ ©  כל הזכויות שמורות לשי הררי משרד עו"ד 2015

מובהר בזאת כי אין באמור לעיל בכדי להוות ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי. חל איסור מוחלט לעשות שימוש כלשהו

בחומרים המתפרסמים באתר לרבות איסור מוחלט להעתיק ו/או לפרסם ו/או להציג כל תכנים המתפרסמים ללא קבלת אישור מפורש ממשרד עו״ד שי הררי.